Dyqan prej 20 m2 ne Shkoder

Shitet nga: xhimi 05 Gsh 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet dyqan me qera ne lagjen perash rruga mehmet pashe plaku perballe dy shkollave ali lacej dhe kole idromeno(ndertimit)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim