Dyqan prej 167 m2 ne Shkoder

Shitet nga: Geront 22 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Dyqn 167 m2
Sipërfaqe: 167 m2
Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqani eshte me hipoteke. Ndodhet ne Shkoder pa arritur te Isa Boletini. Aktualisht eshte i lene me qera 120 mije leke te reja per Auto Kadiu me kontrate 5 vjecare.
Eshte nje invesitm shume i mire sepse qeraja mund te rinovohet.
167 m2.
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim