Dyqan prej 100 m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion shes dyqan ne Gjuhadol
Sip totale 100m2
Cmimi 1990 euro / m2 i negociueshem!!
Kontakoni Z.Amarildo Sterkaj 0692883398 0672071884
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim