Dyqan ne Super Oferte

Shitet nga: Fahir 01 Jan 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Adresa: rr.Daut Borici , te Ura Dervishebeg, p :1265
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Eshte përdorur si dyqan, por është i përshtatshëm edhe për aktivitete të tjera.
Gjithashtu ka vend per parkim dhe trotuar te gjere , ka tualet , si dhe mund te ndertohet edhe ambjent tjeter ne katin perdhese.Pra mund te ndertohet edhe nje ambjent tjeter per dyqan ose zyre.
Ambienti brënda është i lartë dhe i rinovuar.
Fasada dhe vetrata janë të ripunuara në mënyrë moderne.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim