Dyqan ne Super Oferte

Shitet nga: Fahir 01 Jan 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Adresa: rr.Daut Borici , te Ura Dervishebeg, p :1265
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jane 2 dyqane, por jane te përshtatshme edhe për aktivitete të tjera.Ambientet mund te bashkohen.
Gjithashtu ka vend per parkim dhe trotuar te gjere , kane tualet secila , si dhe mund te ndertohet edhe ambjent tjeter ne katin perdhese.Pra mund te ndertohet edhe nje ambjent tjeter per dyqan ose zyre.Mund te dalin 2 dyqane te tjera ose nje tjeter nqs bashkohen ambjentet.
Ambientet brënda jane te larta, te rinovuar, me strukturë dhe hapësira të përshtatshme për çdo lloj biznesi.
Fasada dhe vetrata janë të ripunuara në mënyrë moderne.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim