Dyqan me qera ne Shkoder

Shitet nga: amarildo sterkaj 17 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 LEK

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera Dyqan 65m2 ndodhet ne qender te Shkodres prane Teatrit "Migjeni"
Mund te perdoret per ndonje klinike private , dentist ,zyra te ndryshme, ose mund te shfrytezohet ne funksion te Universitetit Privat qe ndodhet prane objektit.
cmimi eshte 37 000 lek ne muaj
te interesuarit te kontaktojne
Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398 0672071884
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim