Dyqan me qera ne Qender Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 17 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera 56m2 dyqan prane albtelecomit dhe kinemase.
Kontata minimumi 1 vjecare ose me gjate.
Pagesa cdo 6 muaj ose vjetore. Gjithsesi mbetet per tu diskutuar
Cmimi 600 euro
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim