Dyqan me Qera 360m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 17 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera 200m2 dyqan + 160m2 magazine ne nje pozicion strategjik vetem 500m nga ish 5 heronjt.
disponon edhe parking per 6 autovetura.
jepet me nje cmim fantastik per vetem 860 euro/ muaj.
Opsionale mund te jepen esdhe te ndara 2 dyqane me nga 100m2 me nga 300 euro secili
Ndodhet ne nje rruge me shume levizje prane Zdrales (Zone tregtare)
Mund te perdoret si pike shumice ose ndonje biznses tjeter qe ka nevoje per hapsira!
Kontaktoni Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
Agjensia e Sherbimeve Extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim