Dyqan me QERA prej 30m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap nje dyqan reth 30m2 te kryqzimi i Deges ne Shkoder
ka hapsire te bollshme si dhe ka edhe wc brenda.
Kontarata minimumi 1-2vjecare
kontakoni Amarildo Sterkaj 0692883398
cmimi 250 mije lek / muaj

per prona te tjera klikoni ne facebook " Agjensia e Sherbimeve Extra" ose "Agjensia Imobiliare Extra"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim