Dyqan 120 m2 te Truma Zone Historike Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 18 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Dyqan 120m2 ndertim i ri te Truma Dugajt e reja (Zone historike)
Perpara dyqanit jane rreth 30 m2 qe mund te shfrytezohen + mbas dyqnit jane edhe 15 m2 qe do te kete akses vetem ai qe e blen.
Cmimi 1200 euro / m2
Mos e humbinsi kete okazion!
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
website : agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim