Ambjent me qera 120 m2

Shitet nga: ambjent me qera 07 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambjent me qera 120 m2,lartesia 3m,shkoder (brenda qytet).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim