Ambjent biznesi 48m2 ne Pedonalen e Bixhistestenit

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 12 Maj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION!!!

Shkoder, shes ambjent biznesi Kati 2, 48 m²

Zona/Rruga : Pedonale e Bixhixtenit

Mund te kembehet me nje apartament 3+1 ose 2+1 zone studentore.

Ka hapsire te bollshme, ndodhet ne kat te 2 ne krahun e pedonales.
mund te shfrytezohet per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.

Dokumentacion i Plote

per cdo informacion kontaktoni: Z.Amarildo Sterkaj 0692883398 0672071884
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim