Ambient me qera ne Shkoder

Shitet nga: ZJepet me qera 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera dyqan siperfaqe 100 meter katrore adresa tek kryqezimi i prek calit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim