U shit! Flm merrjep>> Dyqan ne Sarreq, Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 17 Gsh 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shesim Dyqan me te gjitha letrat e rregullta ne sarreq 52 m2
Shitet ne kushte urgjente me lek ne dore.
cmimi eshte nen kosto
nxitoni mos e humbisni kete OKZAION!!
Amarildo Sterkaj Agjen Imobiliar
0692883398
Agjensia e Sherbimeve Extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim