Objekt biznesi sip.nd. 136m2 + 179 m2 truall ne ..

Shitet nga: Alban Fusha 17 Krr 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Depo
ne fillimin e unazes veriore te qytetit 50 m nga rrethrrotullimi i rusit,,shitet objekt per biznes dy katesh me siperfaqe ndertimi 136 m2 dhe siperfaqe trualli 179 m2,,me nje ballore nga rruga kryesore prej 14 m/linear,,,cmimi 125000 euro i negocushem,,,na kontaktoni infoatlantik real estate,,,shitje-blerje-qera,,,kati i dyte mbi alpha bank,,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim