Pjes audi volskwagen

Shitet nga: mirsad 30 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Të tjera
Pasqyrat, dinamo, dhe motorrini jan per volskwagen audi viti 1990..
Pasqyrat jan te pa perdoruna cmimi 1000 lek.
Dinamo pothuajse e re cmimi 1500 lek
Motorrini 1500 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim