Motor 2.5 Mitsubishi me 90.000 kilometra

Shitet nga: mitsubish 25 Sht 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Të tjera
Shes motorr Mitsubishi 2.5 me 90.000 kilometra
Shes dhe pjes te ndryshme per mitsubish
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim