Lancia delta e vitit 96-97 per pjese

Shitet nga: dorjan 15 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Të tjera
makina mund te riparohet ka 1vit e gjysem qe nuk esht ndez. ka disqit original hekri R14 dhe nje pale alumini sportive R15. shitet per pjese sepse nuk ka letra,makina ndez direct nqs I vihet bacteria.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim