Kompjuter Diagnostikues Per Mercedes

Shitet nga: RiArLaEg 22 Qer 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR   449 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Të tjera
Kompjuteri Gjen 85% Te Difekteve Te Makines Dhe Fshin Llampat Ne Kroskot .
Paisja diagnostikuese eshte e perdorur vetem 1 muaj ndersalaptopi eshte perdorur 6muaj shitet per arsue personale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim