Bodykit per evoo model amerikan

Shitet nga: kristian 13 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Të tjera
Ne bodykit perfshihen , parakolp evoo model amerikan, prapakolp me vend marmitash edhe marmita evoo, fundoret e dyerve dhe pasqyrat evoo te gjitha ngjyre grihe .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim