2 qelesa me pult per mercedez

Shitet nga: magazin 28 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Të tjera
shiten 2 qelesa me pult per mercedez 50.00 lek secili nje modul (kuader) 50.00 lek dhe nje centralin per mercedez 203 ose c 270 100lek te gjitha se bashk kushtojn 200.00 lek me prov te gjitha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim