Pasqyra e classi

Shitet nga: kristian 19 Qer 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes pasqyra e classi te 2007 te kompletuara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim