Motor Hunday crd 2.0

Shitet nga: hunday 07 Krr 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Pjesë rezerve
motori eshte disel shum i rujtur dhe kem edhe pjes tjera te hundai santa fe dhe tockan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim