Dy qelesa me pult

Shitet nga: magazin 04 Dhj 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten dy qelesa me pult srcili nga 50.00 lek nje modul ose kuader 50.00 lek shul dhe centralina 100.00 lek me prov te gjitha.Tegjitha 200.00 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim