MP3 PlayerAUDIOLA per Makine me Ekaran LCD

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Okazion!!!! shes MP3 Player AUDIOLA per Makine me Ekaran LCD
Lexon Mp3 , Mp4 , Usb Flash , Cd Player etj
Eshte ne gjendje shume te mire pothuajse i ri.
Per me shume informacion kontakto Amaildo 0692883398
Cmimi 120mije lek i diskutueshem!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim