Kasetofon per audi A6

Shitet nga: aleksander 15 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shum i mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim