Goma 15... 185/55 R 15 85H M&S

Shitet nga: Besi 16 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma 15 ne gjendje te mire...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim