Disqe mercedes benz origjinale 17'

Shitet nga: Ervin 01 Gsh 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet disqe origjinale te mercedes benz numer 17 te parat me te ngushta te mrapmet me te gjana gomat ne gjendje shume shume te mire michelin cmimi eshte 250 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim