Disqe audi 19 dhe benzi 17

Shitet nga: Aurel 25 Krr 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqet jan bashke me goma te perdorura por ne gjendje te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim