Goma dhe disqe vetem per Masserati

Shitet nga: Aleks 03 Dhj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma dhe disqe te reja te paperdorura madhesi 20 vetem per Masserati 400 euro copa. plus jane edhe 4 goma dhe disqe madhesi 18 te perdorura
250 euro copa
Disqet jane vetem per Masserati kurse gomat per te gjitha tipet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim