Mini Moto -08

Shitet nga: Marsel 14 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Të tjera
Shes MiniMoto ne gjendje shum te mir pune. Motorri sapo asht riparu.Karburator, Boj, Disqe te reja, Frena extra dhe drita extra. Te interesumt mund te kontaktojn te ky nr. Çmimi asht 27000 mij lek te reja ose 270mij lek te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim