Suzuki GSX 750cc

Shitet nga: Edmir 04 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

255 EUR

Viti: 1998
Komuna: Shkodër
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSX
(Pa letra).
Motorrit i duhen nderruar bjelat(pjes ne grup).
Ka marmit sportive dhe shum te zhurmshme sic e shikoni ne foto. Esht krejt ne gjendje te rregullt pervec se i duhen nderruar bjelat.
Cmimi i padiskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim