Yamaha R1 -11

Shitet nga: xhoni 28 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
Yamaha R1 viti 2008,Marmita Acropovic,goma te reja dhe shum pjese extra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim