Suzuki GSX-R1000 k8 -08

Shitet nga: hanes 29 Krr 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
suzuki gsx r1000 k8 viti prodhimit 10.2008 27000 km ne gjendje perfekte me gjdo gje extra motorri asht perdor ne pista dhe eshte i pergatitur per pist , per gjdo informacion mund te dergoni sms te nr 0672229999 dhe ju telefonojm
cmimi nga 3500 euro ne 3000 ( faleminderit )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim