Motor sportiv benzin 79 cc -07

Shitet nga: aleksander 11 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
Shitet motor sportiv benzin 79 kubiksh arsyeja Do te te iku jashte shtetit , Eshte shume i mire dhe i mbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim