Motor Sportiv Suzuki, 79 Kubik, Benzinet -07

Shitet nga: aleksander 12 Sht 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
Motor Sportiv Suzuki, 79 Kubik, Benzinet. eshte shume ne gjendje te mire dhe eshte motor sportiv mjaft i shkelqyer motorri mund te te ece 100 ne ore , arsyja qe e shes se dua te iku jashte shtetit ,, nese e doni me e ble telefonnoni numrin me poshte ose dergoni mesazh en facebook ledian qukaj ok faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim