Motor -06

Shitet nga: daniel gjoka 19 Krr 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
shes nje motor ne gjendje te shkelqyer me dokomenta,shum sportiv,shes ket motor sepse kam deshir te marr nje tjeter te ardhur nga Greqia.motori ka drita neon posht grupit dhe nen sendilje.FLM per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim