Honda hornet 920cc -04

Shitet nga: paulin 11 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Sportiv
motorr vetem 8500 km dhe 2 marmita miv x cone me vler 450 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim