Kymco 125 cc -01

Shitet nga: Arlindi 21 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Skuter
Kymco ne Gjendje te mire. i vitit 2001 Dink 125 cc
me targa te reja dhe letra te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim