!! u shit flm merrjep.al. !! Skuter aprillia 50..

Shitet nga: Sergej 09 Gsh 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Skuter
shitet skuter aprillia rally 50cc 2 kohesh ne gjendje shume te mire pune me fasho dhe piston te ri ,shitet per arsye mos perdorimi,cmimi pak i ndryshueshem,ska nevoje per koment shihet ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim