Moto Coper -04

Shitet nga: avi 27 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 LEK

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shitet motorr ringri ne gjendje shum te mire teknike edhe motorrike me te gjotha sherbimet e kryera motorri eshte shum ekonomik 150 c eshte me letra ulqini esht gati per letra dhe dogane .shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim