Honda transalp 650cc -03

Shitet nga: honda 28 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Shkodër
Motoçikleta : Kros/Enduro
motorri eshte ne gjendje perfekte..sherbimet e sapo bera,te gjitha.ka impiant xenon,sistem alarmi,disponoj dhe nje baule givi.shitet per arsye se dua te marr nje model tjeter me te ri.ju lutem telefononi nqs vertet te interesuar.eshte me cregjistrim gati per dogane.motori ka 22000 km.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim