vw passat 3c 2005 2.0 tdi -05

Shitet nga: x 12 Krr 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Shkodër
ne gjendje të shkëlqyer shum i ruajtur dhe shum paisje extra shtese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim