vw golf 5 -04

Shitet nga: agim 08 Qer 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Shkodër
vw golf 5 me dohane viti 2004 volanti dhe freksioni super super
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim