u shit flm merrjep okazion Seat Ibiza benzin -01

Shitet nga: seat 15 Shk 02:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Shkodër
makina esht ne gjendje perfekte me 110 000 km.me te gjtha sherbimet e bera voj filtra rryp motorri esht me gjama elktrik kondicioner air bag timon hidraulik .3 dyert me pult ka motorr 1.4 mpi 8 valvola shum ekonomike me taksa te paguara dhe siguracion te prer makina ndodhet ne shkoder per me shum informacion nr 0672615049
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim