Volvo V70 2.5 diesel -98

Shitet nga: Ermal 31 Krr 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Shkodër
Makina eshte e ardhur nga italia me dogane te paguar.Volvo V 70 2.5 nafte me 5 dyer, sallon gjysme lekure dhe gjysme meshine.kondicioner,airbag,abs,xhama
dhe pasqyra elektrike,portobagazh,sedilje me ngrohje,
Makina eshte ne gjendje shume te mire e mirembajtur dhe shume komode.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim