VW Touareg dizel V10 -04

Shitet nga: touareg 24 Tet 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 199 EUR

Komuna: Shkodër
DISQE ALUMINI 20-SHE TE PORSCE CAYENNE S
NGJYRE METALIKE
RADIO CD ME 12 CD
NAVIGATOR
DVD SIS PIONNER
SENDILE LEKURE ME NGROHJE E FTOHJE
START & STOP OPSION OSE ME CELES
MBYDHJE QENDRORE AUTOMATIKE DHE ME ALARM\
FENERE XENON ORIGJINAL WW
DRITA MJERGULLE
SENSOR PARKIMI
KONDICIONER
ESP SYS CRUISE CONTROL
ME KM TE CERTIFIKUARA TE GARANTUARA NE SERVIS TE AUTORIZUAR "KOSTANDIN GROUP"
ME TARGA DHE LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2015 kujdes per nderrim makina nuk ka kte cmim per nderrim makina eshte 10000 euro MAKINEN E NDERROJ EDHE ME PRONE TE SI PRSH APARTAMENT 2+1 KUNDREJT PAGESES NGA ANA IME POR MAKINA VLERESOHET ME 10.000 E.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim