VW TOUAREG 2,5 DIESEL AUTOMATIK 2005

Shitet nga: Kujtim 13 Tet 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Shkodër
SHITET VW TOUAREG 2500 CC DIESEL MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA ESHTE SHUME E MIRE DHE SHUME E BUKUR KA PRERJE SHUME TE RRALL NGJYRA E ZEZE E FORT KRAH INOKSIT NE TAVAN XHAMA ELEKTRIK DHE TE ZI PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE+MBYLLJE KAMJE AUTOMATIKE TIPTRONIK DSG SENSOR PARKIMI PARA E MRAPA DRITA KSENON SEDILJE GRIHE LEKURET ME NGROHJE+ELEKTRIKE ME MEMORJE JASTEK AJRIT SHUM PERFEKT PILOT AUTOMATIK GHITHA OPSIONET E MYNYS ME KOMAND NE TIMON 177000 KM FUUUULLLL; DOGANA E PAGUAR CMIMI 11500EURO per me shum tel 00355692099789
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim