VW Polo 1.9 sdi -98 ose nderrohet me makin me t..

Shitet nga: Gabrieli 13 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   220 000 LEK

Komuna: Shkodër
Volkswagen polo
Viti 1998
Nafte 1.9 motorr i thejsht pa turbo
Kondicioner
Abs
Timon hidraulik
Xhamat e par me elektrik
gomat ja kam ven te reja para nje muaji
dritat xenon dopio paket
muzik 1200w
Makin shum ekonomike dhe shum e pershtateshme per qytet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim