VW Passat diesel -00

Shitet nga: Gabriel 18 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Vw passat viti 1999
Dokumenta te rregullta dhe pa gjoba
1.9 tdi (DI) te kuqe
Motorr version i ri shic e shikoni
248000km originale
Sherbime te bera si vaj filtra dhe xhenerike
Tapicerin sic e shikoni e ka shum tr paster dhe ngjyr te vecant
Ngjyra jasht esht e zez metalixat
Kamio manuale
Makina esht shum economike
6.8 liter urban
4.7 liter extra urban
5.3 liter combinato
Esht shum e paster dhe e rehatshme
Dhe shum praktike per nje familie
Ju mirpres!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim